אילוף כלבים פלוס

כלב האסקי סיבירי

כלב האסקי סיבירי
כלב האסקי סיבירי

כלב האסקי סיבירי - מראה ומבנה כללי

כלב האסקי סיבירי הוא כלב בגודל בינוני. נחשב ככלב מרשים ונאה, פרוותו של ההאסקי סיבירי רכה ונעימה, מקורו של הגזע הוא במזרח סיביר והוא שייך למשפחת השפיץ.

תוחלת חייו בין 12 ל-15 שנים.

צבע: גווני פרוותו שחור, לבן ואפור.

משקל: בין 16 עד 27 קילו.

גובה: בין 50 עד 60 ס"מ.

האסקי סיבירי - היסטוריה

כלבי האסק יסיבירי של צפון מזרח אסיה שימשו למשיכת משאות כבדים למרחקים ארוכים בתנאים קשים. הם נשלחו בתחילה לאלסקה וקנדה, כמו כלבי מזחלות אבל במהירות רכשו מעמד של משפחת חיות מחמד.

כלב האסקי סיבירי נתגלה במאה ה-19 במזרח סיביר. הוא יועד להיות כלב מזחלות בשל היותו מהיר ובעל משקל גוף נמוך. כמו כן, ההאסקי סיבירי יכול להסתגל לתנאי מזג אויר קשים.

בשנת 1946 הוכר הגזע על ידי ה-F.C.I(Federation Cynologique International), שהיא הפדרציה העולמית לכלבים (שגם ישראל שייכת לאיגוד זה), באופן רשמי.

כלב האסקי סיבירי - אופי

האסקים סיבירים אוהבים, עדינים, עליזים, צייתנים, חברתיים ורגועים למדי. הם כלבים אנרגטיים מאוד, במיוחד כאשר הם צעירים, טובים עם ילדים וידידותיים עם זרים. האסקים הם אינטליגנטים מאוד וניתן לאלף אותם אך אם המטפל אינו מציג מנהיגות, הם לא יראו טעם לציית. אימון לוקח סבלנות, עקביות הבנה של אופי הכלב. כלב האסקי מיילל כאשר משעמם לו, אי פעילות גופנית לתקופה ארוכה לא עושה לו טוב. האסקי סיבירי אשר אינו מקבל מספיק פעילות גופנית, נפשית ופיזית יכול להיות הרסני מאוד.

כלב האסקי סיבירי - טיפול ובריאות

הפרווה העבה לא זקוקה לטיפול מיוחד, חוץ מאשר פעמיים בשנה בהן חלה תקופת נשירה כבדה מאוד ויש צורך לסרק ולהבריש את הכלב עם מברשת ברזל קשיחה פעמיים ביום.
ההאסקי סיבירי משיר את פרוותו בצורה ממוצעת

 

מעוניינים לאלף כלב האסקי סיבירי? היכנסו לעמוד אילוף כלבים באתר ותמצאו מגוון רחב של חבילות אילוף כלבים במחירים נוחים ומפתיעים ולקבל פרטים נוספים אודות אילוף כלבים ואילוף כלב האסקי סיבירי

כל מקורות המידע והתכנים המפורסמים באתר נלקחו ממקורות מהימנים ומורשים, אולם השימוש בתכנים ובמידע המפורסם על פי שיקולו ואחריותו של המשתמש בלבד. חיות פלוס אינה נושאת באחריות באם ייגרם נזק בשימוש במקורות המידע באתר.
מחפשים מאלפי כלבים לכלב האסקי סיבירי?
סגור
אילוף כלבים
מאלפי כלבים עם ניסיון רב באילוף באתר חיות פלוס
לפרטים נוספים